Wynajem rusztowań
Wynajem rusztowań

Usługi remontowe i budowlane

Wśród specjalizacji firmy PPHU BAUTEC znajdują się profesjonalne i kompleksowe usługi remontowe oraz budowlane. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, a dostępna oferta uwzględnia nie tylko typowe prace wykończeniowe, ale także wykonywanie szczegółowych projektów, artystycznych aranżacji przestrzeni oraz dokonywanie całościowej realizacji danego przedsięwzięcia. Przeprowadzamy remonty, adaptacje oraz czynności wykończeniowe zarówno w obrębie mieszkań prywatnych, jak i biur, galerii sztuki oraz kościołów. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować dowolny projekt w każdej przestrzeni.

Podczas realizacji zleconych nam zadań korzystamy z innowacyjnych metod i najnowszych technologii. Wszelkie usługi remontowe wykonujemy, stosując wyłącznie najwyższej jakości materiały produkowane przez powszechnie uznane i doceniane marki, takie jak niemieckie Ceresit i Knauf oraz włoska firma Mapei.

Szczegółowy zakres naszych usług remontowych obejmuje:

  • tworzenie instalacji elektrycznych oraz hydraulicznych,
  • przeorganizowywanie przestrzeni obiektu poprzez wyburzenie ścian działowych, skuwanie tynku i inne czynności rozbiórkowe,
  • tapetowanie oraz malowanie (również artystyczne), a także tworzenie dekoracji stiukowych oraz rozmaitych zdobień z trawertynu,
  • tynkowanie oraz kładzenie gładzi gipsowej,
  • remonty i konserwacja struktury elewacyjnej budynków,
  • tworzenie zabudowy karton-gipsowej w zakresie zarówno ścianek działowych, jak i wyszukanych konstrukcji artystycznych,
  • układanie płytek ceramicznych, drewnianych paneli, terakoty, glazury oraz kompozycji tworzonych z kamienia, a także podług w formie parkietów i rozmaitych mozaik,
  • wykonywanie estetycznych i świetnie prezentujących się podwieszanych sufitów z płyt gipsowych,
  • pozostałe usługi remontowe.

Bautec – kompleksowe remonty

Podczas przebiegu współpracy zapewniamy Państwu najwyższą jakość oraz pełną kompleksowość w zakresie świadczonych usług. Jesteśmy w stanie wykonać standardowe remonty, ale również podjąć się nawet najbardziej kreatywnych i wymagający wyzwań. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo przy planowaniu projektu oraz fachowe wsparcie w kwestiach związanych z doborem odpowiednich materiałów i produktów.

W zależności od Państwa życzenia możemy podjąć się realizacji całości przedsięwzięcia lub wziąć na siebie tylko część wymaganych do wykonania usług remontowych. Służymy pomocą na każdym etapie projektu, począwszy od opracowania szczegółowego planu, przez podsuwanie sprawdzonych rozwiązań architektonicznych, aż po montaż wszelkiego rodzaju instalacji oraz czynności wykończeniowe.

Usługi remontowe wykonywane przez firmę PPHU BAUTEC cieszą się w Łodzi oraz Warszawie nieposzlakowaną opinią. Nasza terminowość, solidność oraz najwyższa skrupulatność przy wykonywaniu zleceń, przekłada się bezpośrednio na satysfakcję klientów oraz doskonałą reputację, jaką dysponuje nasza firma. Mogą być Państwo pewni, że współpraca z nami stanowi gwarancję zadowolenia oraz redukuje do minimum konieczność Państwa zaangażowania w nadzór nad przedsięwzięciem.

Zapraszamy do przejrzenia przykładów naszych realizacji na podstronie „Galeria” oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku pytań lub zainteresowania ofertą.

Bautec – usługi remontowe w Łodzi i Warszawie

Zaufali nam

Atal
Atal wykonawstwo
Aflopa
Biner
BJT
Budvar
Dajmos
Stoned
Okno studio
Skanska
Poziom
Warbud
Zimny
ZRW